Podpořit

Archiv aktualit

SBÍRKA COVID V DĚTSKÝCH DOMOVECH

2. 4. 2021 - Děti z dětských domovů prožívají Covidové časy hůře než my ostatní. Důvod je prostý, díky velkému kolektivu musí být izolovaní od okolního světa. Poslední rok jsme proto zintenzivněli pomoc směřovanou na péči o týrané děti, u kterých se kvůli izolaci prohlubuje deprivace. Dětský domov navíc nemá nastavený rozpočet na non-stop provoz. Pomozte s terapií týraných dětí, financováním kroužků, výtvarných pomůcek a zdravotních potřeb. POMŮŽETE TAK 140 DĚTEM!

POZÁRUČNÍ PROGRAM V PRAXI

29. 3. 2021 - POZÁRUČNÍ PROGRAM V PRAXI

VÍTEJ ONDRO!

29. 3. 2021 - VÍTEJ ONDRO!

Kappa dělá radost

29. 3. 2021 -

Díky nově započaté, fantastické spolupráci s firmou Kappa se nám podařilo vybavit všechny děti kvalitním, sportovním oblečením na všechny roční období. V průběhu posledních týdnů jsme navštívili všech našich 5 dětských domovů a touto krásnou výbavou potěšili všechny věkové kategorie. Na domov v Krásné Lípě padl “šťastný” los, v podobě osobního předání samotnými hokejisty HC […]

Ježíšek dorazil

11. 1. 2021 - I když to občas opravdu nebylo snadné a i Ježíšek se potýkal s nástrahou jménem Covid 19, můžeme s radostí konstatovat, že Ježíšek úspěšně dorazil do všech naších dětských domovů a vykouzlil nesčetné množství úsměvů a radosti.

Vánoce 2020

21. 12. 2020 - V průběhu posledního týdne se náš nadační Ježíšek vydal do všech 5 domovů pod naším patronátem. Vzhledem k epidemiologické situaci, která v České republice panuje, jsme většinou do poslední chvilky nevěděli, zda se každoroční překrásné vánoční návštěvy uskuteční nebo nikoliv. Ovšem ke všem našim dětem se dárečky dostaly včas.
V některých domovech jsme zvládli i společně posedět, dárky předat osobně a strávit tak příjemné odpoledne. Tam, kde to bohužel možné nebylo, se těšíme na společné lednové setkání.

Prázdninová praxe 2020

10. 9. 2020 - Letošní velmi úspěšný ročník projektu Prázdninové praxe byl již dvanáctým v pořadí. I přes velmi komplikovanou situaci, která od jara vládla nejen v České republice se nám podařilo, aby celkem 13 dětí z dětských domovů pod patronátem nadace Srdce na dlani úspěšně absolvovalo své prázdninové praxe.

První letní tábor nadace Srdce na dlani

26. 8. 2020 - V srpnu 2020 zorganizoval nadační fond Srdce na dlani za hojného přispění dobrovolníků svůj první letní tábor pro 57 dětí z dětských domovů! Staré Splavy u Máchova jezera se staly na týden útočištěm malých i velkých táborníků - pirátů, které kromě letních teplot s vydatnými bouřkami čekal především bohatý program!

Vyhlášení motivačního programu

25. 6. 2020 - Koronaviru navzdory se nám podařilo vyhlásit výsledky motivačního programu ve všech našich dětských domovech tak, jak jsou děti zvyklé! nechybělo posezení, pečení buřtů, finanční odměny a mnoho zajímavých dárků! Těšíme se v příštím školním roce!!

Cyklovíkend na vodě

25. 6. 2020 - Ačkoliv počasí na kola úplně nevyšlo (lilo jako z konve od pátku až do neděle), víkend s dětmi z dětského domova v Černé Vodě jsme si náramně užili!!

DĚKUJEME SPONZORŮM

Připojte se k našim dárcům