Podpořit

Archiv aktualit

RESTART NADAČNÍCH PROGRAMŮ

22. 9. 2021 - Dělá nám radost velký počet prvňáčků v dětských domovech a nárůst dětí v Motivačním programu.

Výroční zpráva 2020

22. 9. 2021 - Podívejte se na přehled, jak vypadala v roce 2020 nadační činnost a komu jsme pomohli!

Letní praxe v plném proudu!

26. 8. 2021 - Každoroční tradiční akci “letní praxe“ se nám podařilo úspěšně uskutečnit i letos v roce plném omezení a restrikcí. Tentokrát se ovšem jedná o ročník velmi početný. Do Prahy nám dorazilo celkem 16 studentů z dětských domovů Krásná Lípa, Černá Voda, Litoměřice a Zruč nad Sázavou, které jsme ubytovali na kolejích VŠE v Bubenči. Naši studenti působí na širokém pracovním poli. Můžete je tak potkat na recepci společnosti Axians, v organizačním týmu HC Sparta Praha, zdravý oběd nebo drink vám připraví hned na několika pobočkách UGO Salaterie a večerní skleničku vám rádi naservírují v hotelu U Prince přímo na Staroměstském náměstí. Toto je jen výčet několika ze 16 fantastických pozic pro naše studenty. Velmi našim partnerům a spolupracovníkům děkujeme a společně držíme palce všem praktikantům ať úspěšně absolvují celé praxe a můžeme se všichni společně potkat opět v roce 2022.

Cyklo víkend v Černé Vodě

4. 5. 2021 - Dovolte nám se podělit o zážitky z našeho tradičního cyklovýletu s dětmi z dětského domova v Černé Vodě. Protože je v této koronavirové době společných akcí jako šafránu, sdíleným nadšením jsme zlomili i nepříznivou předpověď počasí a nakonec bylo krásně! Užili jsme si proto naplno zpěv u čarodějnického táboráku, výlet do Faunaparku s mladšími dětmi i náročnou cyklotrasu Rychlebských stezek, kterou naši odvážní kluci absolvovali z velké části s koly na zádech. Z posledních sil jsme pak ještě zvládli společnou vybíjenou. Dětem jsme předali pozornosti od firmy L'Oréal a Kappa. Od štědré dobrovolnice Pavly navíc dětský domov obdržel krásné horské kolo. Nakonec jsme se s dětmi z celého srdce nasmáli u společenských her a s krásnými vzpomínkami se opět vydali zpět domů. Doufáme, že do budoucna bude prostor pro pořádání větších akcí, protože nejen pro děti to byl skutečný balzám na duši ❤️. Děkujeme všem skvělým dobrovolníkům a tetám z dětského domova, které o nás celý víkend s velkou láskou pečovaly.

CNN PRIMA NEWS – Covid v dětských domovech

2. 4. 2021 - Děti z dětských domovů prožívají Covidové časy hůře než my ostatní. Důvod je prostý, díky velkému kolektivu musí být izolovaní od okolního světa. Poslední rok jsme proto zintenzivněli pomoc směřovanou na péči o týrané děti, u kterých se kvůli izolaci prohlubuje deprivace. Dětský domov navíc nemá nastavený rozpočet na non-stop provoz. Pomozte s terapií týraných dětí, financováním kroužků, výtvarných pomůcek a zdravotních potřeb. POMŮŽETE TAK 140 DĚTEM!

POZÁRUČNÍ PROGRAM V PRAXI

29. 3. 2021 - POZÁRUČNÍ PROGRAM V PRAXI

VÍTEJ ONDRO!

29. 3. 2021 - VÍTEJ ONDRO!

Kappa dělá radost

29. 3. 2021 -

Díky nově započaté, fantastické spolupráci s firmou Kappa se nám podařilo vybavit všechny děti kvalitním, sportovním oblečením na všechny roční období. V průběhu posledních týdnů jsme navštívili všech našich 5 dětských domovů a touto krásnou výbavou potěšili všechny věkové kategorie. Na domov v Krásné Lípě padl „šťastný“ los, v podobě osobního předání samotnými hokejisty HC […]

Ježíšek dorazil

11. 1. 2021 - I když to občas opravdu nebylo snadné a i Ježíšek se potýkal s nástrahou jménem Covid 19, můžeme s radostí konstatovat, že Ježíšek úspěšně dorazil do všech naších dětských domovů a vykouzlil nesčetné množství úsměvů a radosti.

Vánoce 2020

21. 12. 2020 - V průběhu posledního týdne se náš nadační Ježíšek vydal do všech 5 domovů pod naším patronátem. Vzhledem k epidemiologické situaci, která v České republice panuje, jsme většinou do poslední chvilky nevěděli, zda se každoroční překrásné vánoční návštěvy uskuteční nebo nikoliv. Ovšem ke všem našim dětem se dárečky dostaly včas.
V některých domovech jsme zvládli i společně posedět, dárky předat osobně a strávit tak příjemné odpoledne. Tam, kde to bohužel možné nebylo, se těšíme na společné lednové setkání.

DĚKUJEME SPONZORŮM

Připojte se k našim dárcům