Podpořit

Archiv aktualit

Ježíšek dorazil

11. 1. 2021 - I když to občas opravdu nebylo snadné a i Ježíšek se potýkal s nástrahou jménem Covid 19, můžeme s radostí konstatovat, že Ježíšek úspěšně dorazil do všech naších dětských domovů a vykouzlil nesčetné množství úsměvů a radosti.

Vánoce 2020

21. 12. 2020 - V průběhu posledního týdne se náš nadační Ježíšek vydal do všech 5 domovů pod naším patronátem. Vzhledem k epidemiologické situaci, která v České republice panuje, jsme většinou do poslední chvilky nevěděli, zda se každoroční překrásné vánoční návštěvy uskuteční nebo nikoliv. Ovšem ke všem našim dětem se dárečky dostaly včas.
V některých domovech jsme zvládli i společně posedět, dárky předat osobně a strávit tak příjemné odpoledne. Tam, kde to bohužel možné nebylo, se těšíme na společné lednové setkání.

Prázdninová praxe 2020

10. 9. 2020 - Letošní velmi úspěšný ročník projektu Prázdninové praxe byl již dvanáctým v pořadí. I přes velmi komplikovanou situaci, která od jara vládla nejen v České republice se nám podařilo, aby celkem 13 dětí z dětských domovů pod patronátem nadace Srdce na dlani úspěšně absolvovalo své prázdninové praxe.

První letní tábor nadace Srdce na dlani

26. 8. 2020 - V srpnu 2020 zorganizoval nadační fond Srdce na dlani za hojného přispění dobrovolníků svůj první letní tábor pro 57 dětí z dětských domovů! Staré Splavy u Máchova jezera se staly na týden útočištěm malých i velkých táborníků - pirátů, které kromě letních teplot s vydatnými bouřkami čekal především bohatý program!

Vyhlášení motivačního programu

25. 6. 2020 - Koronaviru navzdory se nám podařilo vyhlásit výsledky motivačního programu ve všech našich dětských domovech tak, jak jsou děti zvyklé! nechybělo posezení, pečení buřtů, finanční odměny a mnoho zajímavých dárků! Těšíme se v příštím školním roce!!

Cyklovíkend na vodě

25. 6. 2020 - Ačkoliv počasí na kola úplně nevyšlo (lilo jako z konve od pátku až do neděle), víkend s dětmi z dětského domova v Černé Vodě jsme si náramně užili!!

Kola v Černé Vodě byla a budou!

25. 5. 2020 - Kvůli coronavirové situaci jsme byli nuceni svou účast na cyklovíkendu v Černé Vodě bohužel zrušit. Tety ani děti z dětského domova se však nezalekly a vyrazily! A my? Nevzdáváme se, naplánovali jsme nový termín!

Poděkování ČVUT

4. 4. 2020 - Nadační fond Srdce na dlani děkuje ČVUT, jmenovitě paní kancléřce Ing. Lucii Orgoníkové, za darování pěti našim partnerským dětským domovům po 10 l. bezoplachové desinfekce!

Roušky pro domovy!

28. 3. 2020 - Společnými silami jsme to zvládli!!

Vyhlašování motivačního programu

4. 2. 2020 - Vyhlašování motivačního programu je v plném proudu!

Generální partneři

Připojte se k našim pravidelným dárcům